-
Top Aanbieding
U vindt bij ons een brede collectie A-merken in ondermode en accessoires voor het hele gezin!
We bieden ondermode aan, tegen zeer scherpe prijzen, van populaire merken zoals:
Puma, Cavello, HOM, GS-Sport, JC-underwear,Ten Cate, Lief!, Stoer!, Sloggi en Thriumph!
We zijn op werkdagen telefonisch bereikbaar tussen 9.00 en 17.00 uur. Buiten deze tijden kunt u een e-mail sturen, waarop u binnen 24 uur een reactie kunt verwachten.
Een brief naar ModeMania kan gericht worden aan:
Afdeling Klantenservice
Meerheide 27
5521 DZ Eersel
Retourneren
Heeft u zich bedacht. ModeMania.nl biedt u de mogelijkheid binnen 14 dagen niet gebruikte artikelen, in de onbeschadigde verpakking, te retourneren. Ook bij het retourneren van een bestelling welke onder de garantie voorwaarden valt, zijn de kosten voor het retourneren voor uw rekening.
Ons adres is: ModeMania.nl, Meerheide 27, 5521 DZ te Eersel.
Goederen welke door u retourgezonden worden dienen voorzien te zijn van een compleet ingevuld retourformulier dat u hieronder kunt downloaden.
verkoop@modemania.nlHet gekochte artikel toch ergens goedkoper gezien? U ontvangt het prijsverschil meteen retour.
MeldenPersoonlijk advies over de juiste maat of een andere kleur?
Neem direct contact op:
Op de hoogte blijven?
Schrijf je nu in voor
onze NIEUWSBRIEF
Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.
Claesens ondergoed is heerlijk zacht en daarom fijn om te dragen voor uw kleintje. De collectie Claesens ondergoed bestaat uit rompertjes, boxershorts en singlets. Hiermee kleedt u zowel uw baby als uw wat oudere kinderen aan. Het Claesens ondergoed is voorzien van leuke details zoals een streepjesprint of een strikje. Maar ook ondergoed in neutrale kleuren zoals wit, grijs of zwart zijn verkrijgbaar. Zo kunt u het Claesens ondergoed gemakkelijk afstemmen op de rest van de outfit van je kind. Op deze manier voelt je kind zich niet alleen op zijn of haar gemak, maar ziet het er ook nog eens mooi uit.
Het Claesens ondergoed voor jongens is stoer door de donkere kleuren die gebruikt zijn. Denk bijvoorbeeld aan een romper met streepjes in het zwart en blauw. Het Claesens ondergoed voor jongens die al wat groter zijn bestaat uit stoere boxers. Deze zijn verkrijgbaar per setje van twee en sluiten goed om het lichaam van uw zoon. Dit komt door de stof en de tailleband die ook na meerdere wasbeurten hun rek niet verliezen. Hierdoor kan het Claesens ondergoed voor jongens ook een beetje mee rekken als uw kind in de groei is.
Het Claesens ondergoed voor meisjes is lief en sluit mooi om hun lijfje heen. Het katoen zit lekker en is ook gemakkelijk schoon te krijgen. Ook voor meisjes zijn er leuke rompers, shorts en singlets te vinden in onze collectie Claesens ondergoed. Er zijn zowel witte exemplaren te verkrijgen als items met een roze ruitpatroon of zwart-wit streepje. Zo kunt u voor zowel de lieve als de stoere meisjes passend Claesens ondergoed vinden bij Modemania.
Naast Claessens ondergoed is er bij Modemania nog meer kwalitatief en scherp geprijsd ondergoed verkrijgbaar. Bekijk bijvoorbeeld eens ons complete assortiment jongens ondergoed of meisjes ondergoed als u fan bent van één van onze andere merken. Maar ook een bustier of boxershorts kopen voor mannen is bij ons geen probleem.
Claesens ondergoed bestellen bij Modemania is gemakkelijk, voordelig en veilig. Bestel ook uw Claesens ondergoed bij Modemania.nl!
Algemene voorwaarden | Cookies & Banners | Webelephant
Even geduld...