-
Top Aanbieding
Deze 2-pack bestaat uit twee zwarte dames Puma sneakersokken. De Puma sokken zien er heel erg leuk uit door het zilveren randje en het Puma logo in zilverkleur. Deze sokken zijn gemaakt van zacht katoen waardoor deze erg comfortabel zitten. Het grote voordeel van sneakersokken is dat het lage sokken zijn. Ze komen daarom niet boven uw schoenen uit. Dat is erg prettig tijdens de warme dagen als u een korte broek, jurk of rok draagt. Deze mooie sokken zijn beschikbaar in de maten 35/38 en 39/42.
Geïnteresseerd in nog meer Puma damessokken? Neem een kijkje in onze webshop en ontdek nog meer Puma dames sneaker sokken. Zo hebben wij bijvoorbeeld ook Puma sneakersokken met een goud randje in plaats van zilver.
Artikelen worden door GLS bij het door u gekozen afleveradres bezorgd. Hiervoor wordt €4,95 in rekening gebracht. Als de bezorger aan een gesloten deur komt wordt er een niet-thuis-bericht in de brievenbus gegooid. Het is ook mogelijk om de bestelling bij ons af te halen. Ons magazijn is gevestigd aan de Meerheide 27, te Eersel.
Bij Modemania zijn er verschillende betaalmogelijkheden. U kunt betalen per iDeal, Credit Card, PayPal, Bankoverschrijving, Mastercard, Visa of bancontact..
Heeft u zich bedacht? Modemania biedt u de mogelijkheid binnen 14 werkdagen niet gebruikte artikelen, in de onbeschadigde verpakking, te retourneren. Ook bij het retourneren van een bestelling welke onder de garantievoorwaarden valt, zijn de kosten voor het retourneren voor uw rekening. Indien u wenst uw pakketje te ruilen brengen we verzendkosten in rekening voor de tweede zending.